Zdrowie

Spirulina Capsules

Suplement diety 120 kapsułek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Produkt Spirulina Capsules jest skuteczny w profilaktyce:


  • niedoboru witamin, białek i minerałów;
  • immunopatii;
  • zaparć i dysbakteriozy;
  • astenii po przebytych chorobach.


Spirulinę dodaje się do pożywienia w ponad 70 krajach świata; według opinii Światowej Organizacji Zdrowia, to jeden z podstawowych profilaktycznych składników odżywczych XXI wieku. Ten glon, posiada­jący fantastyczne właściwości odżywcze, dobroczyn­nie wpływa na zdrowie, uzupełnia niedobór witamin i minerałów wspomaga regulację ciśnienia tętniczego krwi, wyrównuje poziom cukru oraz przemianę białkową, węglowodanową i tłuszczową, wyprowadza z organizmu radionuklidy. Produkt Spirulina Capsules powstał z myślą o tym, aby te wszystkie możliwości udostępnić każdemu.


Działanie substancji aktywnych:


Kompleks wielonienasyconych kwasów tłuszczowych, zawartych w spirulinie odgrywa ważną rolę w regulo­waniu wewnątrzkomórkowych procesów zachodzą­cych w organizmie, wspomaga prawidłową stymulację pracy serca. Spirulina wskazana jest również dla osób mających problemy z trawieniem pokarmowym, zwłaszcza dla osób starszych, ze skłonnościami do zaparć. Zażywanie spiruliny przez osoby w star­szym wieku w dawce 2 g na dobę znacznie zmniejsza ogólny poziom cholesterolu we krwi oraz zmniejsza nefrotoksyczność, powstającą pod wpływem działa­nia lekarstw i metali ciężkich.


Osoby cierpiące na brak apetytu po zabiegach ope­racyjnych lub spowodowany innymi przyczynami, mogą stosować spirulinę w charakterze skoncentro­wanego źródła białka i witamin. Przy wrzodziejącym zapaleniu jelita grubego, zaburzeniach trawiennych albo nietolerancji określonych produktów, z pomocą spiruliny można szybko uzupełnić niezbędne sub­stancje odżywcze w postaci skoncentrowanej, bez obciążania przewodu pokarmowego.


Spirulina będąca magazynem jodu, białek i witamin, uczestniczy w unormowaniu zaburzeń przemiany materii, związanych z niewydolnością tarczycy, a tak­że zaburzeń metabolizmu, spowodowanych niedobo­rem witamin, białek i minerałów w organizmie.

Spirulina poprawia pamięć i wzmocnia układ nerwowy, zawiera nanoklastery, jak również istotne witaminy B12, B1, B2, A i E.


Produkt ten jest zalecany w przypadku całkowitego zmniejszenia odporności, a także osobom podatnym na choroby układu krążenia, zaburzenia żołądkowo-jelitowe, osobom starszym oraz palącym papierosy.


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


Składniki: spirulina, substancje uzupełniające.