Piękno

Promarine Collagen Peptides

3 opakowania po 10 fiolek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

collagen

KOLAGEN

Jedno z głównych białek strukturalnych ludzkiego organizmu, które stanowi około 30-35% jego ogólnej zawartości białka i 6% łącznej masy ciała. Jest elementem budulcowym skóry, kości, ścięgien, więzadeł, narządów wewnętrznych, włosów, paznokci oraz naczyń krwionośnych. Mniej więcej połowa stężenia kolagenu jest zawarta w skórze. Nasz organizm sam syntezuje kolagen z białka dostarczanego razem z pożywieniem, jednak po 25 roku życia ten proces stopniowo spowalnia.

Zestaw składający się z 3 opakowań po 10 fiolek na 30 dni. Kolagen wchodzący w skład produktu ma formę zhydrolizowanych peptydów kolagenowych.

Skład produktu został uzupełniony w biotynę, witaminę C i B6 oraz liście szpinaku.

Pierwsze rezultaty będą widoczne już po 4 tygodniach regularnego przyjmowania. W skład produktu wchodzą witaminy C, B6, i B7 (biotyna), które wzmacniają jego działanie i stymulują naturalną syntezę kolagenu.

CAŁKOWICIE NATURALNY

Promarine Collagen Peptides zawiera naturalne składniki, które nadają produktowi odpowiednią konsystencję, smak i kolor.

CODZIENNE STOSOWANIE KOLAGENU BĘDZIEDLA CIEBIE PRAWDZIWĄ PRZYJEMNOŚCIĄ.

Warto jak najszybciej zacząć dbać

o skórę, aby zachować młody wygląd.

Na szczęście nigdy nie jest na to za późno!