Zdrowie

Liposomalna Witamina D3

120 porcji (60 ml)

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Liposomalna Witamina D3


suplement diety w płynie


120 porcji (60 ml)


  • Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego.
  • Witamina D bierze udział w procesie podziału komórek.
  • Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.
  • Witamina D pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni.
  • Witamina D pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu wapnia we krwi.
  • Witamina D pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów.


Składniki: woda, ksylitol** (słodzik), lecytyna z ziaren słonecznika (naturalny emulgator), glicerol (naturalny nawilżacz), sorbinian potasu (konserwant), naturalny aromat (morelowy), witamina D3 (cholekalcyferol), witamina E (naturalny przeciwutleniacz).


**spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający.


Zalecane spożycie: przed użyciem wstrząsnąć, zalecana dawka dzienna 0.5 ml. Spożyć bezpośrednio lub rozpuścić w niewielkiej ilości wody bądź soku owocowego.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.


W przypadku stosowania przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci zaleca się uprzednią konsultację u specjalisty.


Przechowywać w temperaturze pokojowej, po otwarciu przechowywać w lodówce. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.