Zdrowie

Coral Kelp

Suplement diety 60 kapsułek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Coral Kelp


60 kapsułek


Suplement diety


Coral Kelp to suplement diety, który zawiera ekstrakt z morskich glonów brunatnych (Laminaria japonica), ekstrakt z dzikiej róży oraz ekstrakt z imbiru. Ekstrakt z glonów brunatnych użytych w suplemencie diety Coral Kelp jest źródłem jodu. Jod pomaga w utrzymaniu prawidłowych funkcji poznawczych, metabolizmu energetycznego, prawidłowej produkcji hormonów tarczycy i w prawidłowym jej funkcjonowaniu, czy też zachować zdrową skórę.


Skład:


1 tabletka zawiera: ekstrakt listownicy japońskiej 5:1 (Laminaria japonica), ekstrakt dzikiej róży 10:1 (Rosa canina) oraz ekstrakt imbiru lekarskiego 10:1 (Zingiber officinale).


Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna (emulgator), proszek z koralowca, stearynian magnezu (stabilizator).


Składniki kapsułki: żelatyna, woda.


Zalecane spożycie: Przyjmować 1 kapsułkę dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować jeżeli wieczko zamykające jest uszkodzone.