Zdrowie

Ca-Mg Complex

Suplement diety 90 tabletek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Ca-Mg Complex


Suplement diety


Wapń, magnez oraz witaminy D i K przyczyniają się do prawidłowej budowy kości.


Wapń, magnez i witamina D przyczyniają się do prawidłowej budowy zębów.


Wapń, magnez i witamina D wspierają prawidłowe funkcjonowanie mięśni.


Wapń i witamina K przyczyniają się do prawidłowego krzepnięcia krwi.


Wapń wspiera prawidłowe funkcjonowanie enzymów trawiennych.


Magnez przyczynia się do zmniejszenia poczucia zmęczenia i uczestniczy w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Przyczynia się również do prawidłowej produkcji białek.


Witamina D wspiera prawidłową odporność organizmu i przyczynia się do prawidłowego poziomu wapnia we krwi.

Składniki: cytrynian wapnia, jabłczan wapnia, jabłczan magnezu, substancja wypełniająca: fosforan wapnia dwuzasadowy, menachinon-7, cytrynian magnezu, ekstrakt ze skrzypu polnego (Equisetum arvense) zawierający 7% krzemionki, kwas borny; substancje przeciwzbrylające: kwas stearynowy, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu; cholekalciferol


Zalecane spożycie: 2 tabletki jeden lub dwa razy dziennie w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Masa netto: 51,66 g (90 tabletek po 574 mg)