Zdrowie

BP Phyto Control

Suplement diety 90 kapsułek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

BP Phyto Control

Co możesz zrobić dla swojego serca i układu sercowo-naczyniowego? Bardzo ważne jest, aby dbać o aktywność fizyczną, można również wykonywać proste ćwiczenia oddechowe w domu. Wypróbuj również unikalny zestaw wyciągów roślinnych, które wchodzą w skład BP Phyto Control. Potrzebujesz wsparcia z natury? Ciesz się pełnią życia bez ograniczeń.OWOC GŁOGU

Wspiera prawidłowe funkcjonowanie przewodu jelitowego, komfort jelit i trawienie oraz wspomaga prawidłowe funkcjonowanie serca i układu sercowo-naczyniowego.


SERDECZNIK POSPOLITY

Wspomaga wykrztuszanie / pomaga rozluźnić drogi oddechowe, prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowego / pomaga zmniejszyć nadpobudliwość fizyczną i sensoryczną. Serdecznik pospolity wspiera prawidłowe funkcjonowanie aparatu sercowo-naczyniowego, pomaga utrzymać dobry komfort przed i podczas menstruacji.