Piękno

Zestaw Privieige

Zestaw Poranna Pielęgnacja – świeżość i energia

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Rozpocznij swój dzień razem z Privilege! Wyjątkowe połączenie naturalnych składników, zawartych w trzech produktach pomoże oczyścić, odżywić i nawilżyć skórę Twojej twarzy, w szczególności wrażliwą skórę wokół oczu! Privilege Oczyszczające mleczko do twarzy

Rano mleczko delikatnie rozbudzi Twoją skórę, przygotowując ją do nałożenia makijażu. Wieczorem kombinacja naturalnych składników zapewni skuteczne oczyszczenie: pomoże łatwo usunąć makijaż i wszelkie zanieczyszczenia naskórne, pozwoli zachować uczucie świeżości.

Privilege Regenerujący krem pod oczy

Regenerujący krem pod oczy pomaga walczyć z oznakami starzenia się delikatnej skóry, która narażona jest na szkodliwy wpływ środowiska. Działanie kremu ma na celu wyeliminowanie cieni, obrzęków i zwiotczenia skóry. Efekt korzystania z kremu to wyraźnie wygładzone zmarszczki, jasny i promienny wygląd.

Privilege Odmładzający krem na dzień

Krem na dzień przygotuje skórę na nowy pracowity dzień, nawilży ją i odżywi cennymi składnikami. Idealnie gładka skóra, świeżość i ochrona przez cały dzień to efekty stosowania odmładzającego kremu.