Piękno

Zestaw Privilege

Zestaw Odmładzający – odnowa i regeneracja

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Zatrzymaj czas razem z kosmetykami Privilege! Zestaw zawiera trzy produkty, dzięki którym Twoja skóra zawsze będzie wyglądać świeżo i promiennie.


Privilege Oczyszczające mleczko do twarzy


Rano mleczko delikatnie rozbudzi Twoją skórę, przygotowując ją do nałożenia makijażu. Wieczorem kombinacja naturalnych składników zapewni skuteczne oczyszczenie: pomoże łatwo usunąć makijaż i wszelkie zanieczyszczenia naskórne, pozwoli zachować uczucie świeżości.


Privilege Scrub do twarzy


Produkt wielofunkcyjny, mocny i głęboko penetrujący. Delikatnie oczyszcza skórę i sprzyja jej regeneracji.


Privilege Intensywne serum do twarzy i szyi


Unikalna formuła serum do twarzy i szyi została specjalnie opracowana, aby zapewnić zdrowie Twojej skórze już na poziomie komórkowym. Głównie oddziałuje na nierówny koloryt i strukturę skóry, a także oznaki starzenia i zmęczenia. Dzięki stosowaniu serum skóra staje się zregenerowana, odmłodzona i zdrowa.