Piękno

Zestaw Privilege

Zestaw Intensywna Pielęgnacja – nawilżenie i lifting

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Odkryj nowe oblicze swojej skóry razem z Privilege! Zestaw składa się z trzech produktów, przeznaczonych do kompleksowej pielęgnacji skóry twarzy. Zawarty w nich ekstrakt z ziaren kawy Kona nawilży Twoją skórę i przywróci jej jędrność oraz sprężystość.


Privilege Oczyszczające mleczko do twarzy


Rano mleczko delikatnie rozbudzi Twoją skórę, przygotowując ją do nałożenia makijażu. Wieczorem kombinacja naturalnych składników zapewni skuteczne oczyszczenie: pomoże łatwo usunąć makijaż i wszelkie zanieczyszczenia naskórne, pozwoli zachować uczucie świeżości.


Privilege Intensywne serum pod oczy


Privilege Intensywne serum pod oczy wygładza i wyrównuje skórę, walczy z oznakami zmęczenia i starzenia.


Privilege Intensywne serum do twarzy i szyi


Unikalna formuła serum do twarzy i szyi została specjalnie opracowana, aby zapewnić zdrowie Twojej skórze już na poziomie komórkowym. Głównie oddziałuje na nierówny koloryt i strukturę skóry, a także oznaki starzenia i zmęczenia. Dzięki stosowaniu serum skóra staje się zregenerowana, odmłodzona i zdrowa.


Privilege Oczyszczające mleczko do twarzy 100 ml / Privilege Milk Cleanser 100 ml – 1 szt. Privilege Intensywne serum pod oczy 30 ml / Privilege Intensive Eye Serum 30 ml – 1 szt. Privilege Intensywne serum do twarzy i szyi 50 ml / Privilege Intensive Facial Serum 50 ml – 1 szt.