Zdrowie

Zdrowy start

Healthy start

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Zestaw „Zdrowy Start” jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto chce poprawić jakość swojego życia oraz postawić na zdrowie i świetne samopoczucie. To całkiem nowe podejście do potrzeb ludzkiego organizmu, które zmieniają się z powodu postępu otaczającego nas świata. Zestaw powstał z myślą o tym, aby nasze ciało mogło pracować na najwyższych obrotach w każdych warunkach.


„Zdrowy start” to harmonijne połączenie pięciu najpopularniejszych produktów Coral Club International, które wspierają funkcjonowanie całego organizmu.


GŁÓWNE SKŁADNIKI


Coral-Mine


Coral-Mine® CNS to produkt naturalny, wyprodukowany w Japonii ze skamieliny głębinowych koralowców (Scleractina) żyjących w Morzu Japońskim w pobliżu wysp Okinawa i Tokunoshima. Proszek ze skamieliny koralowca Scleractina zawiera wapń, magnez oraz sód. Produkt przeznaczony do wzbogacania wody pitnej w wapń, magnez i sód. Wapń i magnez przyczyniają się do utrzymania zdrowych kości i zębów, oraz do prawidłowej pracy mięśni. Wapń wspiera prawidłowe działanie enzymów trawiennych oraz prawidłowe krzepnięcie krwi. Magnez przyczynia się zmniejszenia poczucia zmęczenia i znużenia, bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego. Magnez wspiera również prawidłowe funkcje psychologiczne, takie jak koncentracja uwagi, zapamiętywanie i proces uczenia się.


Coral Lecithin


Lecytyna jest istotnym składnikiem każdej komórki organizmu człowieka, w tym także tkanki nerwowej.


Papaya


Owoce melonowca właściwego (Papai) mają dobroczynny wpływ na organizm człowieka. Ich spożywanie zalecane jest zwłaszcza osobom starszym.


Super-Flora


Zawiera bakterie naturalnie występujące w przewodzie pokarmowym człowieka - Bifidobacterium longum oraz Lactobacillus acidophilus. Zawiera inulinę.


Griffonia


Griffonia to produkt optymalizujący czynności układu nerwowego. Przyczynia się do likwidacji dystrofii i do zmniejszenia uczucia ogólnego niepokoju i lęku oraz stanów depresyjnych. Korzystnie wpływa na czynności mózgu i na cykl snu- czuwania.