Piękno

Tea Tree Oil

Olejek z drzewa herbacianego

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Naturalny środek antybakteryjny. W kosmetyce stosuje się do codziennej pielęgnacji skóry. Zaufaj sile natury i poznaj wszystkie fantastyczne właściwości olejku z drzewa herbacianego.

OLEJEK Z DRZEWA HERBACIANEGOW skład olejku wchodzi zbalansowana naturalnie zróżnicowana kombinacja 50 aktywnych komponentów: (m.in. monoterpeny, diterpeny, eukaliptol, wiridifloren, B-Terpineol, L-Terpineol). Olejek z drzewa herbacianego w kosmetyce stosuje się do codziennej pielęgnacji skóry. Roztwór olejku jest bardzo skoncentrowany, w związku z czym stosuje się go wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nawet przy stosowaniu zewnętrznym należy zachować ostrożność, zwłaszcza w przypadku skóry wrażliwej. Olejek przyśpiesza rozwój i odnowę komórek skóry.