Zdrowie

Slim by Slim

Suplement diety

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Dzięki zawartości aktywnych składników pochodzenia roślinnego Slim by Slim pozwala osiągnąć maksymalne rezultaty w zmniejszeniu masy ciała, a także łatwo radzi sobie z obniżeniem poziomu cukru we krwi, a także przyczynia się do unieszkodliwienia, a następnie oczyszczenia organizmu z toksyn i złogów.


Garcynia kambodżańska to źródło kwasów hydroksycytrynowych (HCA), pochodzących z owoców roślin, wykazujących w organizmie człowieka potrójne działanie: redukujące powstawanie kwasów tłuszczowych, zwiększające utlenianie tłuszczów i regulujące apetyt. HCA biorą udział w metabolizmie cukrów i tłuszczów, zapobiegając przemianie cukrów w tłuszcze. Blokując tworzenie kwasów z węglowodanów zapewniają taki poziom glukozy, przy którym neurony podwzgórza nie pobudzają apetytu.


Inulina to przede wszystkim rozpuszczalny błonnik oraz aktywny prebiotyk. Wykazuje właściwości funkcjonalne w jelicie grubym na poziomie jego symbiotycznej flory, selektywnie stymulując wzrost i metaboliczną aktywność pożytecznych bakterii. Jako sorbent przyspiesza oczyszczanie organizmu ze złogów i toksyn.


Wyciąg ze skórki owoców cytrusowych podnosi napięcie czynnościowe dzięki wywoływaniu kofeinopodobnego efektu. Zawiera dużą ilość flawonoidów (naryngina, rutyna, kwercetyna, hesperydyna). Zmniejsza ogólny poziom lipidów we krwi, wątrobie oraz naczyniach krwionośnych, pomaga żółci przyspieszyć rozkład lipidów bez jakichkolwiek szkodliwych skutków ubocznych.


Wyciąg z persymony to źródło wielu pożytecznych składników: błonnika pokarmowego, minerałów (sód, magnez, potas, mangan, wapń), łatwo przyswajalnych cukrów, witamin A, C i P. Cukry w niej zawarte są niezbędne do tworzenia glikogenu w wątrobie i do zaopatrzenia wątroby w energię.


Wyciąg z jagód kolcowoju (jagody goji) ma działanie antyoksydacyjne i witalizujące. W znaczny sposób poprawia procesy trawienne, korzystnie wpływa na czynność wątroby. Utrata masy ciała po spożyciu tych jagód wiąże się z dużą liczbą zawartych w niej przeciwutleniaczy, których działanie prowadzi do przyśpieszenia przebiegu metabolizmu i szybszego rozpadu tłuszczów.


Wyciąg z liści zielonej herbaty to również aktywny przeciwutleniacz i źródło wielu substancji biologicznie czynnych. Pobudza przemianę materii, przyspieszając utlenianie tłuszczów i zwiększając rozchód energii, wiąże i odprowadza cholesterol z organizmu oraz wszystkie szkodliwe substancje przemiany materii.


Tauryna - ważny aminokwas, znajdujący się w wątrobie. Odgrywa istotną rolę w metabolizmie węglowodanów i lipidów, pomaga zoptymalizować procesy energetyczne i metaboliczne.


Witamina C – pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich.