Zdrowie

Protivity Ultra

Suplement diety 150 kapsułek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

protyvityUltra

Kompleks 11 aminokwasów endogennych i egzogennych, wspomagających uzupełnienie niedoboru białka. Nie zawiera GMO, soi i glutenu.

Protivity Ultra to zbilansowany zestaw aminokwasów egzogennych (walina, leucyna, izoleucyna, treonina, fenyloalanina), endogennych (arginina, histydyna, glutamina, cytrulina) i względnie egzogennych (cysteina);

Protivity Ultra to:

  • Minimalna zawartość kalorii w jednej tabletce — zaledwie 7 kcal, 0,02 g węglowodanówi 5,6 g białka;
  • Łatwo przyswajalne aminokwasy o wysokim stopniu biodostępności i skuteczności, pozyskane dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod biotechnologicznych (fermentacja, hydroliza). Białka to złożone, wielocząsteczkowe substancje organiczne, zbudowane z aminokwasów, które stanowią główny materiał budulcowy wszystkich struktur komórkowych, z których składają się mięśnie, narządy wewnętrzne, skóra, włosy, paznokcie i inne tkanki. Aby przyswoić spożyte białko, które w wyniku długich procesów trawiennych zostanie rozłożone na aminokwasy, organizm musi zużyć odpowiednią ilość czasu i energii.
  • Przyjmowanie aminokwasów wspomaga i przyspiesza proces przyswajania białka, jednocześnie nie wymaga dużego zużycia energii.