Zdrowie

Program Colo-Vada Light

Program 14 dni

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Colo-Vada Light – kompleksowy program, stworzony z myślą o skutecznym oczyszczaniu i detoksykacji, a także w celu witalizacji oraz uzupełnienia niedoborów witamin i minerałów.


Program jest przewidziany na 14 dni, zawiera 6 produktów i składa się z 3 etapów:


Etap 1: D-TOX I (20 kapsułek), D-TOX II (20 kapsułek), GreenGreen (20 kapsułek).


Etap 2: Light Mix (12 saszetek).


Etap 3: Assimilator (20 kapsułek), GreenGreen (20 kapsułek), Super-Flora (30 kapsułek).


Zastosowanie:


Etap 1. Detoksykacja (5 dni)


Pierwszy etap programu opiera się na 3 grupach składników roślinnych, które wykazują działanie detoksykacyjne oraz wzmacniające. Fitonutrienty, wchodzące w skład produktu GreenGreen są bogate w błonnik, witaminy i minerały, które skutecznie pobudzają wydalniczą i motoryczną funkcję układu trawiennego oraz wspierają wyprowadzenie złogów z organizmu.


Etap 2. Oczyszczanie (4 dni)


Działanie składników aktywnych, takich jak m.in. łupiny babki jajowatej, siemię lniane i suszone śliwki, jest wzmocnione dzięki zawartości wyciągu z nierozpuszczalnego błonnika, wchodzącego w skład produktu GreenGreen.


Najbardziej widoczny rezultat zostanie osiągnięty pod warunkiem spożywania wystarczającej ilości płynów. Zaleca się również picie soków, najlepiej warzywnych, bez dodatku cukru. Należy unikać spożywania twardych produktów i przestrzegać diety bazującej na pokarmach płynnych, między innymi na zupach i bulionach warzywnych.


Etap 3. Regeneracja (5 dni)


Kompleks naturalnych kultur bakterii probiotycznych, enzymów oraz fitonutrientów, wchodzących w skład produktu GreenGreen przyczyni się do przywrócenia naturalnej flory bakteryjnej, wspomoże pracę układu trawiennego i przyswajanie substancji odżywczych.


Picie wody podczas stosowania programu:


Podczas stosowania programu należy pić co najmniej 1,5 l wody dziennie. Odpowiednia ilość płynów aktywuje proces oczyszczenia organizmu.


Przeciwwskazania:


Nietolerancja składników, ciąża, karmienie piersią, choroby przewodu pokarmowego, niedrożność przewodu pokarmowego. Przed rozpoczęciem kuracji zaleca się konsultację ze specjalistą.


Osoby cierpiące z powodu choroby tarczycy i stosujące preparaty z jodem, powinny się skonsultować z endokrynologiem.