Zdrowie

Pentokan

20 tabletek musujących

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Harmonijne połączenie potasu, witaminy C i rybozy – trzech składników niezbędnych do zachowania skutecznej wymiany energii.

Poznaj tajemnicę zdrowych komórek! Kup teraz i ciesz się pełnią energii!

  • Aktywna formuła (potas + witamina C + ryboza)
  • 420 mg potasu w 1 tabletce musującej.
  • Wsparcie metabolizmu energetycznego.

POTAS Pomaga we właściwym funkcjonowaniu układu nerwowego i pracy mięśni, a także w utrzymaniu prawidłowego ciśnienia krwi. Potas wpływa na regenerację organizmu po dużym wysiłku oraz w sytuacjach stresowych.

WITAMINA C Wspiera działanie metabolizmu energetycznego oraz układu nerwowego i odpornościowego. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia, pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym. Ponadto wpływa na prawidłową produkcję kolagenu i zwiększa przyswajanie żelaza.