Zdrowie

ONESTACK: Mental Force

Zestaw 30 dni

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Kompleksowy program wzmocnienia prawidłowej pracy mózgu.


Program stworzony został w celu wsparcia:


· skutecznego odżywiania komórkowego mózgu;


· ochrony przed działaniem negatywnych czynników środowiska zewnętrznego;


· aktywacji potencjału energetycznego mózgu.


Program zawiera:


МindSet (30 kapsułek), Coral Taurine (30 kapsułek), Omega 3/60 (30 kapsułek), Spirulina Tablets (30 tabletek), Coral Carnitine (10 kapsułek), Coral Magnesium (20 kapsułek), Coral Lecithin (30 kapsułek), Coral-Mine (30 saszetek).Więcej informacji o produktach można znaleźć w MATERIAŁACH.


Program trwa 30 dni i składa się z 3 etapów. Do każdego etapu przygotowano określony zestaw suplementów oraz zalecenia dotyczące ich stosowania.


W skład programu wchodzi 8 suplementów diety, których działanie skupia się na wsparciu: optymalnej pracy ośrodkowego układu nerwowego, odbudowy potencjału energetycznego mózgu oraz poprawy pamięci i zdolności koncentracji. Suplementy znajdujące się w programie zostały specjalnie dobrane w taki sposób, aby działały w synergii i wzajemnie się uzupełniały.


Nawodnienie podczas stosowania programu:


W trakcie programu każdego dnia wypijaj min.1,5 l wody z kompozycją mineralną Coral-Mine, najlepiej 30 minut przed jedzeniem lub 1,5 - 2 godziny po posiłku oraz wtedy, gdy odczuwasz pragnienie. Woda jest niezbędna do przywrócenia i utrzymania równowagi wodno-mineralnej i kwasowo-zasadowej oraz normalizacji pracy układu pokarmowego.