Zdrowie

Omega 3 Oranges

30 chewable capsules

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Omega 3 Oranges


suplement diety


DHA przyczynia się do prawidłowego procesu widzenia oraz utrzymania prawidłowego funkcjonowania mózgu.*


EPA i DHA przyczyniają się do prawidłowej pracy serca. **


Zastąpienie w diecie nasyconych kwasów tłuszczowych kwasami nienasyconymi przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi.


WYSOKA ZAWARTOŚĆ KWASÓW TŁUSZCZOWYCH OMEGA-3


Składniki: Olej rybi, składniki kapsułki: gliceryna, żelatyna wołowa, skrobia kukurydziana modyfikowana, woda oczyszczona, aromat pomarańczowy, skrobia modyfikowana z tapioki; aromat pomarańczowy.


Substancje powodujące alergie zostały oznaczone pogrubioną czcionką w wykazie składników.


*Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia 250 mg DHA dziennie.


**Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania występuje w przypadku spożycia 250 mg EPA i DHA dziennie.


Zalecane spożycie: dzieci od 3 roku życia i dorośli – żuć 1 kapsułkę dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Opakowanie zawiera 30 kapsułek do żucia


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.


Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią, wysoką temperaturą i bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.