Piękno

MicroBrite with Microhydrin

Proszek do zębów MikroBrite

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Proszek do zębów MikroBrite o odświeżającym miętowym zapachu - to pierwszy na świecie proszek do zębów z właściwościami przeciwutleniającymi. W jego skład wchodzi najaktywniejszy przeciwutleniacz - mikrohydryna. MikroBrite wybiela zęby bez użycia twardych środków ścierających i przyjemnie odświeża.


Mikrohydryna przywraca odpowiednie pH w jamie ustnej, utrudnia powstawanie nalotu na zębach, kamienia nazębnego i nieprzyjemnego zapachu w ustach.


Ksylitol hamuje rozwój próchnicy, aktywizuje proces remineralizacji, tzn. nasyca minerałami zarówno zdrowe szkliwo, jak i zęby uszkodzone przez próchnicę, zmniejsza rozwój mikroflory chorobotwórczej, która wywołuje próchnicę i choroby dziąseł, stabilizuje pH śliny i sprzyja odkładaniu się wapnia w szkliwie zębów.


Aloe vera dobroczynnie wpływa na dziąsła, likwiduje podrażnienia i zapalenia przyzębia oraz dziąseł, sprzyja ich wyleczeniu.


Mentol, działając drażniąco na zakończenia nerwowe, zapewnia bezbolesny, przeciwbakteryjny i lekko chłodzący efekt, koi uszkodzone miejsca, poprawia obieg krwi w dziąsłach, odświeża oddech - na długo.