Zdrowie

Liposomalna Kurkumina

20 porcji (100 ml)

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Liposomalna Kurkumina


suplement diety w płynie


20 porcji (100 ml)


Kurkumina pomaga redukować stany zapalne i stres antyoksydacyjny.


Składniki: woda, ksylitol** (słodzik), lecytyna z ziaren słonecznika (naturalny emulgator), glicerol

(naturalny nawilżacz), Cureit™ Kurkumina (ekstrakt z kłącza Ostryża długiego), sorbinian potasu (konserwant), stevia (naturalny słodzik), guma ksantanowa (zagęszczacz), witamina E (naturalny przeciwutleniacz).


Zalecane spożycie: przed użyciem wstrząsnąć, zalecana dawka dzienna 5 ml. Spożyć bezpośrednio lub rozpuścić w niewielkiej ilości wody bądź soku owocowego.


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.


W przypadku stosowania przez kobiety w ciąży, karmiące i dzieci zaleca się uprzednią konsultację u specjalisty.


Przechowywać w temperaturze pokojowej, po otwarciu przechowywać w lodówce. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.