Piękno

Gest-One

Krem Gest-One

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Krem Gest-One to profilaktyczny środek kosmetyczny z naturalnymi fitoestrogenami. Codzienne stosowanie kremu pomaga rozwiązać problemy związane ze stanem skóry.


Wyciąg z pochrzynu (inne nazwy: jams, ignam - (Dioscorea L.) to źródło naturalnego fitoestrogenu diosgeniny, naturalnego poprzednika progesteronu. Fitoestrogeny korzystnie wpływają na stan hormonalny w okresie przed i poklimakteryjnym.


Wyciąg z pluskwicy (Cimicifuga) przejawia łagodne działanie estrogenopodobne. Estrogenopodobne substancje tej rośliny przyspieszają regenerację komórek skóry poprzez zwiększenie zawartości kolagenu i kwasu hialuronowego.


Wyciąg z aloesu zwyczajnego (Aloe vera L.) i olejek jojoba to substancje doskonale nawilżające oraz zmiękczające skórę, które dzięki zawartości wielonienasyconych kwasów tłuszczowych i aminokwasów przyczyniają się do skutecznego utrzymywania właściwej wilgotności skóry. Zawarte w tych roślinach witaminy F i E - skuteczne antyoksydanty - mają właściwości zapobiegające procesom starzenia skóry.