Zdrowie

Folic Acid

Suplement diety 100 tabletek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Folic Acid


100 tabletek


Suplement diety


Kwas foliowy pomaga w prawidłowej syntezie aminokwasów, produkcji krwi, w utrzymaniu prawidłowego metabolizmu homocysteiny oraz prawidłowych funkcji psychologicznych. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia. Pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Podczas ciąży kwas foliowy przyczynia się do wzrostu tkanek matczynych.

Składniki: maltodekstryna (stabilizator), karboksymetyloceluloza sodowa (emulgator), kwas pteroilomonoglutaminowy (kwas foliowy), stearynian magnezu (stabilizator), woda, glikol polietylenowy, wosk karnauba.


Zalecane spożycie: Przyjmować 1 tabletkę dziennie.


Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplement diety powinien być przechowywany w sposób niedostępny dla małych dzieci. Nie stosować jeżeli wieczko zamykające jest uszkodzone.