Zdrowie

FanDetox

Suplement diety 10 saszetek (135,00 g)

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

FanDetox Pomaga chronić wątrobę przed toksycznym działaniem alkoholu, lekarstw, niejakościowego pożywienia i innych szkodliwych substancji.


SKŁADNIKI


Persymona - źródło łatwo przyswajalnych cukrów roślinnych: glukozy i fruktozy, niezbędnych do wytworzenia glikogenu w wątrobie.


Jagody goji - zawierają betainę, która pomaga wytworzyć enzymy dehydrogenazy alkoholowej i dehydrogenazy aldehydowej, normalizujące wytwarzanie żółci i metabolizm tłuszczów w wątrobie, jak również neutralizujące toksyny, w tym produkty rozpadu alkoholu.


Skórka mandarynki - zawiera dużą ilość flawonoidów, które przyspieszają proces rozkładu lipoprotein o niskiej gęstości i doprowadzają do normalnego poziomu cholesterol całkowity.


Gryka, soja - źródła flawonoidów, kwasów organicznych oraz lecytyny, które korzystnie wpływają na układ pokarmowy, układ sercowo-naczyniowy, a także układ nerwowy; pomagają odbudować uszkodzone tkanki wątroby.


Dekstryna - łatwo przyswajalny produkt częściowego rozkładu polisacharydów: skrobi i glikogenu. Stanowi szybko uaktywniający się zapas energii do odżywiania i poprawy wydajności komórek wątrobowych.


ZASTOSOWANIE

• pomaga obniżyć poziom cholesterolu

• zapobiega stłuszczeniu wątroby

• poprawia stan organizmu przy alkoholowych i innych zatruciach i objawach kaca


Skład: wyciąg z owocu persymony, wyciąg z jagody kolcowoju chińskiego (goji), wyciąg ze skórki mandarynki, wyciąg z gryki zwyczajnej, wyciąg z kiełków sojowych, dekstryna, kwas askorbinowy, substancje uzupełniające.