Zdrowie

Evening Formula

Suplement diety 60 kapsułek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Evening Formula

  • Wyciąg z melisy i szyszek chmielu wspiera uczucie spokoju i ułatwia zasypianie
  • Wyciągi z melisy i dziurawca przyczyniają się do optymalnego odprężenia
  • Wyciąg z dziurawca pomaga utrzymać pozytywny nastrój.


Źródło magnezu.


Składniki: L-teanina, wyciąg z liści melisy lekarskiej (Melissa officinalis), wyciąg z szyszek (kwiatów) chmielu (Humulus lupulus), wyciąg z ziela dziurawca (Hypericum perforatum), składnik kapsułki: żelatyna; diglicynian magnezu, wyciąg z korzenia tarczycy bajkalskiej (Scutellaria baicalensis), składnik kapsułki: woda; substancja wypełniająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.


Zalecane spożycie: 1 kapsułka wieczorem w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Opakowanie zawiera 60 kapsułek


Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zaleca się stosowanie zróżnicowanej i zrównoważonej diety i zdrowego trybu życia.


Przechowywać w temperaturze pokojowej. Chronić przed wilgocią i działaniem światła. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.


Kraj pochodzenia: Stany Zjednoczone