Piękno

Emu Oil

Olejek z sebum emu

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Olejek z sebum emu to wysokogatunkowy produkt, otrzymywany w procesie ekstrahowania i frakcjonowania.


Nawilżające właściwości olejku wynikają z jego zawartości. W skład oleju wchodzi 70 % nienasyconych, czyli bardzo aktywnych, kwasów tłuszczowych. Olejek z emu jest bogaty w a- kwas linolenowy - związek znany ze swoich dobroczynnych właściwości oraz kwas oleinowy.


Posiada niezwykłe właściwości: szybko się wchłania i wnika w głębokie warstwy skóry, co ma związek ze znaczną zawartością kwasu oleinowego w jego składzie. Nadaje się zwłaszcza dla skóry suchej, zapewnia jej nawilżenie w ciągu dnia, dzięki czemu stanowi idealny środek kosmetyczny do pielęgnacji skóry suchej.


Jak wiadomo, jednym z podstawowych mankamentów każdego środka kosmetycznego do pielęgnacji skóry z zawartością tłuszczu jest jego zdolność do zatykania porów, co powoduje powstawanie zaskórników. Olejek z emu nie zatyka porów i w związku z tym nie powoduje powstawania zaskórników.Zdecydowana większość środków nawilżających nasila podrażnienie skóry.


Olejek z emu nie tylko nie podrażnia skóry objętej egzemą, ale poprawia jej stan i sprzyja regeneracji. Przejawia działanie kojące, zmniejsza i utrudnia powstawanie bliznowców, dzięki czemu regeneracja tkanek przechodzi szybciej.


Olejek z emu doskonale łączy się z innymi produktami kosmetycznymi, nie zwiera alergenów, jest bezzapachowy i bardzo wydajny.