Piękno

Coralbrite

Pasta do zębów Coralbrite 80 g

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

coralbrite

Pasta do zębów na bazie hydroksyapatytu ze skamieliny koralowców, który pomoże wzmocnić szkliwo zębów i ochronić je przed próchnicą. Pasta wspomaga proces remineralizacji szkliwa zębowego, nadaje mu bielszy odcień i łagodzi nadwrażliwość zębów. Zawiera 99,7% naturalnych składników.


Coralbrite - jedna z pierwszych past do zębów wzbogaconych o hydroksyapatyt naturalnego pochodzenia, pozyskiwany ze skamieliny koralowców (Fossil Coral), wydobywanych u wybrzeży japońskiej wyspy Yonaguni (Yonaguni Island).


Hydroksyapatyt CoralApatite® jest bogatym źródłem makro i mikroelementów, które wspomagają remineralizację i regenerację szkliwa zębowego, a także zapewniają efekt wybielający.


Węglan wapnia nasila wzmacniające i wybielające działanie pasty.


Alantoina i kwercetyna z ekstraktu z cebuli charakteryzują się właściwościami antyoksydacyjnymi i potęgują profilaktyczne działanie pasty.


Unikatowy mastyks, pozyskiwany z drzewa pistacji kleistej rosnącego na greckiej wyspie Chios, znany również jako łzy Chios, pomaga zachować czystość jamy ustnej, a w połączeniu z olejkiem z mięty japońskiej zapewnia orzeźwiający zapach.


Pasta do zębów Coralbrite charakteryzuje się wysoką skutecznością, ponieważ jej składniki:

  • przyspieszają remineralizację szkliwa zębowego;
  • wzmacniają i wspomagają regenerację szkliwa;
  • zmniejszają nadwrażliwość zębów;
  • wygładzają i wybielają szkliwo;
  • zapobiegają próchnicy.