Zdrowie

Coral Lecithin

Suplement diety 120 kapsułek (216 g)

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Coral Lecithin - to nowy produkt o wysokiej jakości, który jest wytwarzany pod własnym znakiem towaro­wym firmy Coral Club. To jeden z najbardziej skutecz­nych uniwersalnych suplementów diety, niezbędnych do wspierania dobrej kondycji organizmu.


Lecytyna to podstawa wszystkich błon komórkowych naszego organizmu, niezbędna jako materiał do od­nowy i odbudowy uszkodzonych komórek.

Działanie substancji aktywnych


Główne składniki lecytyny - cholina i inozytol -istot­ne są dla pełnowartościowego funkcjonowania mó­zgu. Cholina odpowiada za koordynację skurczów mięśniowych, aktywność intelektualną, wydolność, aktywność twórczą - sprzyja tworzeniu i trwałości pamięci operatywnej mózgu. Inozytol dobroczynnie wpływa na nastrój, zachowanie, orientację w prze­strzeni, posiada właściwości uspokajające, zmniejsza­jące nerwowość i rozdrażnienie.


Lecytyna to niezastąpiona pomoc dla serca. Zawar­tość tego potrzebnego w pożywieniu składnika wpły­wa na spadek poziomu cholesterolu we krwi, popra­wia płynność krwi i ukrwienie narządów. Zmniejsza częstotliwość skurczów mięśniowych oraz napięcie ścianek naczyń krwionośnych, co w konsekwencji może wpływać na ciśnienie krwi.


Lecytyna bierze aktywny udział w regulacji wymiany tłuszczowej, rozkładając tłuszcze do prostych kwa­sów tłuszczowych, stąd w obecności lecytyny lipidy szybciej opuszczają wątrobę i przystępują do pracy w narządach. Przyjmowanie lecytyny przyczynia się do przyspieszenia odnowy uszkodzonych komórek wątroby w przypadku toksycznego działania alkoho­lu, nikotyny, leków i narkotyków, konserwantów żyw­ności i barwników.


Związek ten odgrywa też ważną rolę w ochronie im­munologicznej organizmu. Lecytyna pozwala odbu­dować limfocyty i makrofagi, podnosi odporność na choroby, poprzez wytworzenie antyciał oraz stymula­cję wzrostu i aktywności fagocytów.


To jeden z podstawowych aktywatorów funkcji roz­mnażania, ważny zwłaszcza dla wewnątrzłonowego rozwoju dziecka, a następnie noworodka, dobroczyn­nie wpływa na rozwój zdolności umysłowych dziecka w przyszłości.


Oprócz całej gamy różnego rodzaju dobroczynnych właściwości - lecytyna ma jeszcze jedną - jest antyoksydantem, chroniącym skórę przed działaniem wolnych rodników. Poprawia procesy odżywiania i usuwania toksyn, pobudza wymianę lipidową oraz nasila proces wytwarzania nowych komórek skór­nych, a także odbudowy uszkodzonych.


Stosowanie Coral Lecithin będzie miało korzystny wpływ w następujących przypadkach:


  • podwyższonej nerwowości, zmęczeniu, rozproszonej uwadze, obniżeniu pamięci;
  • zwiększonych obciążeń intelektualnych i fizycznych;
  • problemach skórnych.


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.


Składniki: płynna lecytyna sojowa.