Zdrowie

Coral Burdock Root

Suplement diety 90 kapsułek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

{{placeholder content='e3sgYnJpenlfZGNfaW1hZ2VfYWx0IH19' imageSrc='wp-a3079b4c241e0e839c86d3ffdc50f3a8'}}

Coral Burdock Root


Suplement diety


90 kapsułek


Korzeń łopianu (Arctium lappa) pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi.


Korzeń łopianu (Arctium lappa) ułatwia trawienie/przyczynia się do komfortu trawienia/pomaga w trawieniu tłuszczu/przyczynia się do lepszego trawienia tłuszczu/wspomaga trawienie/przyczynia się do wspomagania trawienia.


Korzeń łopianu (Arctium lappa) wspiera naturalną obronę organizmu / zwiększa odporność organizmu.


Korzeń łopianu (Arctium lappa) pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry.


Składniki: Korzeń łopianu w proszku (Arctium lappa), składniki kapsułki (żelatyna, woda), ekstrakt z korzenia łopianu (Arctium lappa, 10:1), stabilizator (celuloza mikrokrystaliczna), ekstrakt z korzenia łopianu (Arctium lappa 25:1), substancja przeciwzbrylająca (sole magnezowe kwasów tłuszczowych).


Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania produktu: Spożywać 1 kapsułkę 3 razy dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia są podstawą prawidłowego funkcjonowania organizmu.