Zdrowie

Coral Artichoke

Suplement diety 90 kapsułek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Wątroba na ogromny wpływ na prawidłowe funkcjo­nowanie organizmu. Bez niej nie zachodziłby proces trawienia, metabolizmu, czy krążenia. A co najważ­niejsze - to nasz własny niestrudzony detoksykant: przez wątrobę przechodzą liczne toksyny pochodzące ze złej jakości produktów żywnościowych, wody, alko­holu, lekarstw albo zanieczyszczonego powietrza. Nie nadążając walczyć z nadmiernym obciążeniem, nawet zdrowa wątroba zaczyna pracować nieprawidłowo, co w naturalny sposób powoduje różne problemy zdro­wotne, w tym i poważne, takie jak zapalenie wątroby, stłuszczenie wątroby, czy marskość wątroby.


Z najpewniejszą pomocą przyjdzie wątrobie „Coral Artichoke”. W składzie preparatu znajdują się znane naturalne środki osłaniające wątrobę (hepatoprotekcyjne) - karczoch i ostopest oraz aktywne składniki zawarte w mniszku lekarskim, betainie i sproszkowa­nym koralowcu.


Karczoch - wartościowy produkt dietetyczny, o przy­jemnym orzechowym smaku. Ulubione warzywo wło­skich smakoszy, szeroko stosowane w przygotowaniu rozlicznych sosów lub oddzielnych dań delikateso­wych. Główną zaletą karczocha jest jego pozytywne oddziaływanie na wątrobę. Wchodzące w jego skład naturalne substancje czynne - kwasy kofeinowe, sylimaryna, flawonoidy - wykazują właściwości oczysz­czające i żółciopędne. Obniżają one poziom cholinoesterazy, działając na wątrobę prozdrowotnie. Ponad­to karczoch przyśpiesza wydalanie nadmiaru płynów i różnych związków zawierających w swoim składzie azot. Dostarczając organizmowi składniki odżywcze, czyli białka, witaminy A, C, B1, B2, karoten oraz sole mi­neralne, karczoch zapewnia doskonały stan skóry.


Ostropest poleca się z dawien dawna przy wszelkich zaburzeniach pracy wątroby i w walce z następstwa­mi tych zaburzeń. Wyciąg z ostropestu jest zalecany przez specjalistów jako środek do profilaktycznego stosowania na obszarach, na których odnotowuje się skażenie środowiska naturalnego. Roślina ta wpływa na zwiększenie wytwarzania i wydzielania żółci, na funkcję wydzielniczą i motoryczną układu pokarmo­wego. Podnosi właściwości ochronne wątroby w in­fekcjach i zatruciach (w tym chlorem, promieniowa­niem, lekami, a nawet najbardziej niebezpiecznymi grzybami - muchomorem sromotnikowym i mucho­morem czerwonym).


Mniszek jest bardzo popularną rośliną w Europie. Zawarte w nim substancje goryczkowate pobudzają apetyt i poprawiają przemianę materii. Mniszek posia­da właściwości żółciopędne, moczopędne i przeczysz­czające. Wyciąg z mniszka jest także wartościowym środkiem witalizującym i wzmacniają­cym. Wskazany jest dla osób cierpiących na podwyż­szoną kwasowość, ponieważ normalizuje równowagę kwasowo-zasadową organizmu.


Betaina - substancja lipotropowa (związek, który zapobiega gromadzeniu się tłuszczu i cholesterolu w wątrobie) pochodzenia roślinnego. Betaina norma­lizuje metabolizm tłuszczów w wątrobie, poziom trójglicerydów we krwi, a także bierze udział w procesach metabolicznych, przyczynia się do produkcji energii. Substancja ta wykazuje również właściwości sprzyja­jące wytwarzaniu żółci oraz właściwości żółciopędne oraz normalizujące kwasowość treści żołądkowej i po­prawiające pracę układu pokarmowego. Sproszkowany koralowiec - naturalny sorbent, który absorbuje substancje toksyczne i ułatwia ich wydala­nie z organizmu.


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: wyciqg z karczocha, betaina, wyciqg z ostropestu plamistego (Silybum marianum (L.)), wyciqg z mniszka lekarskiego (Taraxacum officinale), sproszkowany koralowiec.