Piękno

Cool Relief

Krem rozgrzewający mięśnie

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Zdrowy odpoczynek i aktywne życie to nasze główne priorytety! Można być pełnym energii i zawsze w ciągłym ruchu, jednak w nieprzewidzianym momencie, w tym ważnym systemie życiowym zachodzą nieprzewidziane zakłócenia.


W przypadku naciągnięcia mięśni, urazów, zaostrzenia objawów rwy kulszowej, osteochondrozy, bólów mięśniowych o różnych przyczynach, problemów ze stawami, skutecznie pomoże Cool Relief - krem rozgrzewający mięśnie i poprawiający stan ograniczonej ruchomości. Cool Relief został stworzony specjalnie w celu szybkiego i efektywnego odzyskania sprawności. Jego unikalna baza tłuszczowa (naturalny olejek z emu) głęboko wnika w skórę.


W skład kremu wchodzą:

Kamfora, która poprawia krążenie krwi i wykazuje rozgrzewające i tonizujące działanie, normalizuje napięcie naczyniowe i rozluźnia mięśnie.


Mentol - działając drażniąco na mięśniowe zakończenia nerwowe, zapewnia lekko ochładzający efekt, sprzyja odpływowi krwi w żyłach zewnętrznych i łagodzi miejsce urazu.


Olejek z emu - który przenosi wszystkie składniki kremu w głąb skóry potęgując ich pożyteczne działanie.


MSM - aktywnie wpływa na produkcję kolagenu i keratyny, podstawowych białek strukturalnych tkanki łącznej i chrząstek stawowych, wspiera elastyczność i ruchomość stawów, sprzyja regeneracji uszkodzonych komórek chrzęstnych i ścięgien.


Siarczan glukozaminy - główny składnik płynu wewnątrzstawowego, który odpowiada za „smarowanie” stawów, zmniejszające tarcie i ścieranie chrząstek, pobudza produkcję chondroityny w celu wzmocnienia tkanki kostnej i chrzęstnej. Przywracając procesy enzymatyczne zachodzące w chrząstce stawowej, zabezpiecza jej jednolitość i trwałość.


Wyciąg z żywicy kadzidłowca poprawia mikrocyrkulację krwi.


Wyciąg z rokitnika pobudza procesy wymiany zachodzące w skórze, podnosi tonus życiowy będąc źródłem unikalnego kompleksu biologicznie czynnych składników oraz jednym z najbogatszych źródeł witaminy A, C i E.


Krem Cool Relef działa delikatne i zdecydowanie - początkowo łagodzi miejsce urazu nieco je ochładzając, a następnie przyjemnie i łagodnie rozgrzewa.