Piękno

Citrus mint conditioner

Balsam odżywiający

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Balsam odżywiający zawiera składniki roślinne, które skutecznie odbudowują strukturę włosów i zapobiegają ich uszkodzeniu, nadają włosom blask i witalność. Balsam pobudza procesy wymiany, przyczynia się do odnowy komórek skóry. Przeznaczony dla wszystkich rodzajów włosów.


Olejki eteryczne z owoców cytrusowych i mięty chronią skórę głowy przed wysuszającym działaniem chlorowanej wody.


Hydrolizowane białko pszeniczne odżywia i odbudowuje strukturę włosów na całej długości, stymuluje syntezę kolagenu i elastyny.


Wyciąg z brunatnicy dostarcza cebulkom włosów i skóry minerałów i witamin, sprzyja wzmocnieniu łusek włosów, chroni przed wypadaniem włosów, zabezpiecza włosy przed wysuszeniem.


Wyciąg z rozmarynu poprawia ukrwienie, wzmacnia włosy, wykazuje skuteczne działanie przeciwłupieżowe.


Proantocyjanidyny z pestek winogron pobudzają wymianę substancji w cebulkach włosów oraz stymulują pracę gruczołów łojowych, nasilają regenerację komórek skóry i podtrzymują poziom wody.