Zdrowie

CircuPhyt

Suplement diety 60 kapsułek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

CircuPhyt


suplement diety


Wyciągi z owoców kasztanowca i wąkroty azjatyckiej:


• wspomagają krążenie żylne nóg,


• pomagają zmniejszyć uczucie ociężałych nóg.


Wyciągi z owoców kasztanowca, wykroty azjatyckiej i miłorzębu przyczynia się do prawidłowego obwodowego krążenia krwi.


Wyciąg z miłorzębu zawiera naturalne antyoksydanty.


Składniki: hesperydyna z ekstraktu z owoców cytrusowych, wyciąg z wąkroty azjatyckiej (Centella asiatica), wyciąg z nasion kasztanowca zwyczajnego (Aesculus hippocastanum), wyciąg z borówki amerykańskiej (Vaccinium corymbosum), żelatyna, wyciąg z owoców głogu pierzastolistnego (Crataegus pinnatifida), wyciąg z liści miłorzębu dwuklapowego (Ginkgo biloba), woda, substancja wypełniająca: stearynian magnezu.


Zalecane spożycie: 1 kapsułka rano lub w południe w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.


Masa netto: 49,2 g (60 kapsułek po 820 mg)