Ciekawostki

PRÓCHNICA – to jedno z najbardziej nieprzyjemnych słów naszego słownika. I oczywiście na to zasługuje. Przecież, ognisko infekcji przewlekłej, jaką jest dziura w zębie, często bywa przyczyną wielu chorób.

Clinton Howard „ Wodór – to paliwo życia” – Albert Szent – Gyorgy, laureat nagrody Nobla, odkrywca witaminy C. Clinton Howard ukończył uniwersytet Rice, a w Southwestern Medical School zdobył tytuł magistra nauk humanistycznych i biomedycyny. W 1974 roku założył Laboratoria Carringtona, gdzie był prezesem do 1990 roku.

Tajemnica kremu z progesteronem „Gest – One” – to jedna z najbardziej zdumiewających tajemnic Kompanii „Coral Club”. Ten słoiczek – to prawdziwa lampa Aladyna, w której ukrywa się potężny dżin, zdolny odzyskać młodość, piękno, zdrowie i radość życia tysiącom kobiet.

Zarejestruj się i otrzymaj 25% rabatu

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć wstąpienia do Coral Club do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, który stanie się Twoją Osobą Polecającą; Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim.