Zdrowie

BioShape

Suplement diety 140 tabletek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

BioShape jest unikalnym, zrównoważonym zesta­wem ekstraktów roślinnych i aminokwasów, wspierającym regulację wymiany białka, tłusz­czu i węglowodanów w organizmie.


BioShape zalecany jest do stosowania w trakcie kura­cji odchudzającej, zwłaszcza dla osób, które chcą stra­cić maksymalną ilość zbędnych kilogramów, pragną­cym przy tym uniknąć efektu jo-jo oraz negatywnych skutków różnego rodzaju diet odchudzających.


Super CitriMax jest ekstraktem naturalnych kompo­nentów, uczestniczących w regulacji wymiany lipi­dowej i węglowodanowej. Zawiera wyciąg z gurmar (gymnena sylvestre), z garcynii kambodżańskiej (ga­cenia cambogia), krzew herbaciany, polinikotynian chromu.


Ziele gurmar blokuje wchłanianie cukru do przewodu pokarmowego (żołądka i jelit), zapewniając efektyw­ne wykorzystanie glukozy. Wykazuje działanie wspo­magające w procesie regeneracji produkujących insu­linę tkanek trzustki. Przyczynia się do obniżenia poziomu cukru i lipidów we krwi, powodując wzrost poziomu insuliny.


Pędy garcynii kambodżańskiej zawierają znaczne ilo­ści kwasu hydroksycytrynowego, który redukuje pro­dukcję kwasów tłuszczowych i cholesterolu w organi­zmie, wpływając skutecznie na obniżenie łaknienia, i tym samym na zmniejszenie masy ciała. Zbawienne działanie kwasu hydroksycytrynowego opiera się na jego możliwościach wchodzenia w związki z aktyw­nym enzymem ATF, co w efekcie powoduje spowol­nienie syntezy kwasów tłuszczowych.


Polinikotynian chromu uczestniczy w wymianie wę­glowodanów i zapewnia transport glukozy z krwi do tkanek, umożliwiając produkcję energii lub jej maga­zynowanie. Przy zwiększonym zapotrzebowaniu na cukry i węglowodany zwiększa się wydalanie chromu z organizmu. Należy pamiętać, że niedobór chromu sprzyja powstawaniu trudnego do opanowania ape­tytu na słodycze.


Zestaw aminokwasów w produkcie BioShape zasad­niczo różni się od stosowanych w podobnych prepa­ratach tego typu. Jest 4-5 razy bardziej efektywny od białka występującego w pszenicy, soi, czy kazeinie. Stosowanie BioShape wpływa nie tylko na zmniej­szenie masy ciała, ale również poprawia elastyczność i sprężystość mięśni, a także stan skóry. Ten biologicz­nie aktywny preparat dietetyczny reguluje apetyt i pomaga zwalczać cellulit. BioShape jest preparatem niskokalorycznym, dzięki czemu nie ma potrzeby wy­kluczania z diety ulubionych produktów.


W połączeniu z odpowiednią, regularną gimnastyką i racjonalnym żywieniem można:


  • stracić zbędne kilogramy;
  • kontrolować własny apetyt;
  • zmniejszyć chęć na slodycze;
  • zwiększyć przypływ energii i odporność organizmu.


Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Składniki: zestaw Super CitriMax (ekstrakty pędów garcynii kambodżańskiej i liści gurmar, polinikotynian chromu), mieszanka aminokwasów: L-izoleucyny, L-lizyny, L-fenyloalaniny, L-glutaminy, L-leucyny, L-metioniny, L-treoniny, L-argininy, L-waliny, L-histydyny, L-5- hydroksytryptofanu, witamina Coraz substancje pomocnicze.