Zdrowie

Assimilator

Suplement diety 90 kapsułek

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

assimilator

Suplement diety zawierający zestaw skutecznych, specjalnie dobranych enzymów trawiennych roślinnego pochodzenia wspartych witaminami A i D. Jak sprawić, by radości z jedzenia nie przysłoniły problemy trawieniem? Rozwiązanie jest proste: należy zwiększyć ilość właściwych enzymów trawiennych. Kup Assimilator już dziś.


WITAMINA A

Witamina A przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania skóry i błon śluzowych. Bierze udział w prawidłowym metabolizmie żelaza oraz przyczynia się do prawidłowego widzenia.


WITAMINA D 

Przyczynia się do utrzymania prawidłowego poziomu wapnia we krwi i do prawidłowego funkcjonowania mięśni. Witamina D bierze udział w prawidłowym wchłanianiu i wykorzystaniu wapnia i fosforu oraz przyczynia się do prawidłowej budowy kości i zębów.