Piękno

Aloe gel

Żel aloesowy

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Żel aloesowy ma wspaniałe działanie łagodzące, przyczynia się do zachowania wysokiego stopnia nawilżenia skóry w każdą pogodę: gorącą, chłodną, czy też wietrzną, pomaga w oparzeniach słonecznych i ukąszeniach drobnych insektów.

Może być stosowany po goleniu jako środek lekko nawilżający.


Aloes i D-pantenol sprzyjają odbudowie komórkowej i wygładzają drobne zmarszczki. Aloes posiada doskonałe działanie nawilżające i tonizujące. Odbudowuje naturalną równowagę gospodarki wodnej, likwiduje podrażnienia.


Wyciągi z nagietka i rumianku zapewniają kompleksową pielęgnację cery tłustej i z problemami. Oczyszczają i zwężają pory, przyczyniają się do wzmocnienia ścianek naczyń, regulują wymianę lipidową w komórkach skóry. Odżywiają, łagodzą i koją skórę, sprawiają, że staje się ona bardziej jędrna.


Wyciąg z kapusty stanowi cenny składnik produktów kosmetycznych, który stosuje się do cery tłustej, z widocznie rozszerzonymi porami.