Dom

Alive G

Środek do pielęgnacji szyb i luster

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Alive™ G


Pojemność: 500 ml


Skład: Niejonowe substancje powierzchniowo czynne < 5%, alkohol etylowy < 5%, kwas cytrynowy < 5%, naturalny aromat (olejek rumiankowy) < 1%.


Zastosowanie: Do mycia szyb, witryn, szkła, luster, szyb samochodowych, monitorów telewizorów i komputerów, kryształów, poliwęglanu, szkła akrylowego.


• Czyści i nabłyszcza bez pozostawiania śladów i smug

• Rozpuszcza zabrudzenia i tłuszcz

• Zawiera wyłącznie naturalne składniki

• Substancje powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego z ziaren, rzepaku, orzecha kokosowego lub buraka

• Przyjemny rumiankowy zapach

• Całkowicie biodegradowalny

• Nie zawiera produktów ropopochodnych i syntetycznych dodatków chemicznych

• Certyfikacja zgodnie z wymogami ECOCERT Green Life


Sposób użycia: Rozcieńczyć w stosunku 1:5 (100 ml środka na 400 ml czystej wody) w butelce z rozpylaczem. Równomiernie rozprowadzić środek na zabrudzonej powierzchni za pomocą rozpylacza, usunąć płyn gąbką lub zbierakiem do okien. W celu usunięcia plam z tłuszczu należy starannie przecierać kulistymi ruchami. Środek nie wymaga zmywania, z wyjątkiem powierzchni mających kontakt z żywnością i wodą pitną.


Środki ostrożności: Używać rękawic ochronnych. Unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się do oczu, dokładnie przemyć oczy wodą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia, przepłukać jamę ustną i w razie konieczności skontaktować się z lekarzem. Środek niepalny.


Przechowywanie: Przechowywać w suchym, zaciemnionym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze nie przekraczającej +25 °C.


Producent: SALVECO S.A.S., Avenue Pierre Mendès France – ZA Hellieule 4 F-88100 Saint Dié des Vosges, Francja dla Coral Club International, Inc., Kanada