Dom

Alive D

Alive D Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Hipoalergiczny płyn do mycia naczyń


Pojemność: 32 oz. (946 ml)


Skład: Woda 50-60 %, anionowe substancje powierzchniowo czynne 15-25 %, amfoteryczne substancje powierzchniowo czynne 15-20 %, glicerol 1-3%, glikol propylenowy 1-2%, chlorek sodu 0-2%, substancja konserwująca (benzoizotiazolin) 0,01-0,04%.


Zastosowanie: Bezpieczny, wydajny i skuteczny koncentrat w płynie przeznaczony do mycia naczyń, opracowany z myślą o osobach cierpiących na alergie, astmę i wrażliwych na substancje chemiczne wywołujące alergie.


• Skutecznie zmywa tłuszcz

• Nie pieni się nadmiernie, co sprawia, że idealnie nadaje się również do stosowania na zewnątrz pomieszczeń

• Nie zawiera substancji zapachowych, fosforanów, rozpuszczalników ropopochodnych, chloru, barwników i innych składników, które podrażniają drogi oddechowe lub skórę

• Nie wysusza skóry rąk


Sposób użycia: Nałożyć niewielką ilość płynu na gąbkę do mycia naczyń. Umyć naczynia i opłukać wodą. Aby usunąć tłuszcz i zasuszone pozostałości żywności z naczyń, należy dodać środek do zlewu napełnionego gorącą wodą, pozostawić naczynia na kilka minut, a następnie opłukać wodą.


Środki ostrożności: Unikać kontaktu z oczami. W przypadku dostania się do oczu, natychmiast przemyć oczy dużą ilością zimnej wody. Nie wdychać. Chronić przed dziećmi.


Przechowywanie: W celu zapewnienia wysokiej jakości i skuteczności nie należy narażać środka na gwałtowne zmiany temperatury, zamrażanie lub długotrwałe przechowywanie w temperaturze powyżej 32 °C.


Producent: Pacific Sands, Inc. 4611 Green Bay Road Kenosha, WI 53144 USA dla Coral Club International, Inc. Kanada