Dom

Alive B

Alive B Środek do pielęgnacji łazienki i toalety

Przechodząc w dany link, masz możliwość wstąpienia do Coral Club, do struktury Janiny Machniak Rozborskiej, która stanie się Twoją Osobą Polecającą. Potwierdzając swój wybór, w koszyku zakupowym otrzymasz 20 % zniżki.

Przechodząc w dany link, potwierdzasz swoją chęć otrzymywania od Osoby Polecającej konsultacji odnośnie produktów Firmy, idei ich stosowania i zasad pracy Firmy w języku polskim. Możesz także zakupić produkt w cenie detalicznej bez rejestracji.

Alive™ B


Środek do pielęgnacji łazienki i toalety


Pojemność: 500 ml


Skład: Kwasy organiczne 30%, niejonowe substancje powierzchniowo czynne < 5%, naturalne aromaty (olejek z mięty pieprzowej, limonen) < 1%.


Zastosowanie: Do zmywalnych powierzchni łazienkowych (wanny, kabiny prysznicowe , ściany, toalety, armaturа) z płytek ceramicznych, porcelany, mozaiki, stali nierdzewnej, plastiku, winylu, szkła.


• Skutecznie czyści trwałe zabrudzenia

• Świeży miętowo-cytrusowy zapach

• Wyłącznie naturalne składniki

• Substancje powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego z ziaren, rzepaku, orzecha kokosowego lub buraka

• Bez zawartości parabenów, triklosanu, alkoholu, EDTA

• Całkowicie biodegradowalny

• Certyfikacja zgodnie z wymogami ECOCERT Green Life


Sposób użycia: Rozcieńczyć w stosunku 1:5 (100 ml środka na 400 ml czystej wody) w butelce z rozpylaczem. Spryskać środkiem czyszczoną powierzchnię. W razie konieczności należy użyć szczotki do czyszczenia. W przypadku trudnych do usunięcia osadów, środek pozostawić na czyszczonej powierzchni kilka minut, a następnie przetrzeć wilgotną gąbką lub ściereczką. Środek nie wymaga zmywania.


Środki ostrożności: Używać rękawic ochronnych. Unikać kontaktu z oczami. W razie dostania się do oczu, dokładnie przemyć oczy wodą. Nie połykać. W razie przypadkowego połknięcia, przepłukać jamę ustną i w razie konieczności skontaktować się z lekarzem.


Przechowywanie: Przechowywać w suchym, zaciemnionym i niedostępnym dla dzieci miejscu, w temperaturze nie przekraczającej +25 °C.


Producent: SALVECO S.A.S., Avenue Pierre Mendès France – ZA Hellieule 4 F-88100 Saint Dié des Vosges, Francja dla Coral Club International, Inc., Kanada